MÖBLER / Bord / Spelbord 7325330

nr 732 5330

Spelbord

Ek, längd: 93, djup: 46, höjd: 78

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 19 december 2011
kl 18:30:37